Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 77 406-31-81

Prezent od serca dla ukochanej osoby

Podaruj wyjątkowy prezent bliskiej Ci osobie i wyraź nim swoje uczucia. To niezwykle proste! Wybierz zdjęcie, dobierz produkt i zaprojektuj.

Prezenty walentynkowe dla Niej

Przy pomocy zdjęć przywróć najpiękniejsze wspomnienia

Prezenty walentynkowe dla Niego

Wyraź uczucia poprzez Wasze wspólne fotografie

Wyjątkowo i romantycznie

Zainspiruj się i pomyśl o detalach pełnych miłości

Wyślij życzenia ukochanej osobie

Stwórz osobistą, wyjątkową fotokartkę a my wyślemy ją Twojej drugiej połówce.

Romantyczne prezenty na walentynki dla Niej i dla Niego

Spersonalizowane prezenty z Waszymi wspólnymi zdjęciami

Walentynkowe prezenty dla Niego i dla Niej

Klasyczne prezenty na walentynki, takie jak czekoladki i czerwone róże, są miłym upominkiem, ale brakuje im osobistego charakteru. Dlatego w tym roku warto zdecydować się na romantyczny prezent walentynkowy, który pokaże ukochanej osobie, że stworzyłeś go dokładnie z myślą o niej i o Waszej wyjątkowej więzi.

W CEWE możesz wybierać spośród dużej liczby fotoproduktów, które staną się idealnymi upominkami. Od kubków, etui na smartfon ze smyczą, po fotomagnesy. Aby sprawić radość bliskiej osobie, stwórz prezent od serca i wykorzystaj jedno lub kilka z Waszych ulubionych zdjęć. W ten sposób stworzysz romantyczny prezent na walentynki, zarówno dla Niego, jak i dla Niej.

Prezent na walentynki płynący wprost od serca

Prezenty na walentynki możesz zamawiać:

  • za pomocą programu projektowego CEWE Fotoświat
  • aplikacji CEWE Fotoświat (świetnie się sprawdzi jeśli chcesz projektować w czasie podroży)
  • lub w edytorze online, kiedy tylko masz ochotę spędzić trochę czasu w kreatywny sposób.

Wszystkie trzy metody zamawiania charakteryzują się łatwością i szybkością projektowania. Tworzenie prezentów na walentynki da Ci wiele radości. Możesz zdecydować się na dodawanie teł, szablonów, tekstów o clipartów. Wszystkie te elementy sprawiają, że Twój walentynkowy prezent zyskuje jeszcze więcej osobistych akcentów. W programie masz również możliwość zmiany układu na taki, który odpowiada Ci najbardziej. Program sprawdza nawet jakość przesłanego zdjęcia i informuje, czy wymaga ono wymiany, ponieważ rozdzielczość jest zbyt niska.

Spersonalizowany prezent na walentynki: pomysły na projekt

Być może masz już pomysł na to, jaka fotografia będzie idealnie zdobić wybrany przez Ciebie prezent na walentynki? Jeśli jednak jeszcze się nie zdecydowałeś, to podpowiadamy, że warto wybrać taki, z którego Twój partner będzie mógł skorzystać na co dzień. Tym upominkiem pokażesz, że dobrze go znasz i jest dla Ciebie ważny. Jeśli Twoja żona uwielbia kawę i kocha spędzać aktywnie czas z Waszym pieskiem, to idealnym prezentem walentynkowym będzie kubek ze zdjęciem zwierzaka. Czy Twój mąż lubi układać puzzle i gotować? W takim razie wystarczy samodzielnie zaprojektowana układanka lub fartuch szefa kuchni.

W CEWE mamy szeroki wybór prezentów na walentynki. Wybierz taki, który będzie pasować Twojej dziewczynie, żonie, kobiecie bądź chłopakowi lub mężowi.