CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 81

Aplikacja mobilna CEWE Fotoświat

  • szybka instalacja
  • produkty foto dostępne zawsze i wszędzie
  • Twoje projekty zapisane na stałe w aplikacji

Fotoksiążka pełna magicznych wspomnień - CEWE FOTOKSIĄŻKA

CEWE FOTOKSIĄŻKA to album dla Ciebie! Pełen emocji, ze zdjęciami w najwyższej jakości, wielokrotnie doceniany nagrodą TIPA. To niezwykła podróż do ulubionych chwil, pięknych kadrów z Twojego życia: wyjazdów, wspomnień, pierwszego kroku Twojego dziecka, uroczystości i spotkań rodzinnych. To idealny prezent nie tylko dla Ciebie, ale dla najbliższych. Stwórz Twoją fotoksiążkę online lub skorzystaj z naszego programu projektowego. Podaruj sobie lub Twoim bliskim prezent od serca!

Najpopularniejsze formaty fotoksiążek

Największe dostępne formaty fotoksiążek

Małe formaty fotoksiążek

Szukasz pomysłu na fotoksiążkę?

Inspiruj się każdego dnia! Sprawdź najpopularniejsze tematy fotoksiążek i stwórz swoją własną

Fotoksiążka ślubna

Patrzysz oczami wyobraźni i wracasz myślami do tej chwili – chwili Twojego ślubu i weselnej zabawy. W końcu rozpoczynasz nowy rozdział swojego życia! Uwiecznij te chwile na kartach CEWE FOTOKSIĄŻKI.

Fotoksiążka dla rodziców

Rodzice odgrywają ważną rolę w życiu każdej osoby. Stwórz dla nich wyjątkowy prezent na lata w postaci CEWE FOTOKSIĄŻKI - zbierz Wasze wspólne fotografie i udekoruj je ramkami, clipartami czy ciekawymi cytatami.

Kronika rodzinna

Siedząc wieczorem na kanapie, sięgnij po kronikę rodzinną. Otwórz ją i wspomnij wyjątkowe chwile z danego okresu - ostatniego miesiąca, roku czy sprzed 3 lat.

Fotoksiążka dla babci

Osoba, która kocha swoje wnuki BEZWARUNKOWO - Babcia. Podaruj jej wyjątkową niespodziankę w postaci fotoksiążki ze zdjęciami wnuków. Prezent doskonały na Dzień Babci, ale także na każdą inną okazję.

Fotoksiążka z Chrztu Świętego

Pierwszym latom życia dziecka towarzyszy wiele niezwykłych momentów: pierwsze kroczki, pierwsze uroczystości jak Chrzest Święty. Każdy z nas chce nadać tym chwilom wyjątkowej oprawy, żeby podkreślić, że były to chwile jedyne w swoim rodzaju.

Fotoksiążka urodzinowa

Fotoksiążka to nie tylko idealny prezent na urodziny, ale także wyjątkowa pamiątka z tego dnia. Spraw sobie lub bliskiej osobie oryginalny upominek, do którego możesz wrócić w każdej chwili.

Sięgaj po najlepsze – wyróżnienia dla CEWE FOTOKSIĄŻKI

Jak złożyć zamówienie?

Twoje najpiękniejsze fotografie zawsze pod ręką

Wybierz zdjęcia

W pierwszym kroku wybierz format CEWE FOTOKSIĄŻKI. Następnie dobierz zdjęcia – ulubione kadry z chwil wartych zapamiętania na dłużej. Brakuje Ci czasu? Skorzystaj z automatycznej propozycji zdjęć!

Stwórz projekt w kreatorze online lub programie projektowym CEWE Fotoświat

Następnie rozpocznij projektowanie i stwórz pamiątkę na lata! Możesz ozdobić CEWE FOTOKSIĄŻKĘ podpisami, clipartami oraz ramkami. Odkryj radość z tworzenia!

Złóż zamówienie i GOTOWE!

Po zakończeniu projektowania sprawdź swój projekt, umieść go w koszyku, opłać zamówienie i gotowe! Za kilka dni Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie u Ciebie. Twórz z CEWE – twórz z pasją!

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Sprawdź, jak możesz spersonalizować swój projekt

7 rodzajów papieru do wyboru

Matowe wykończenie czy efektowny połysk? – wybierz swój styl!

Papier matowy w 100% z recyklingu (200 g/m²) Bindowanie klasyczne, do 202 stron

*przyjazny dla środowiska druk cyfrowy z atramentem na bazie wody *dostępny dla twardej okładki *biały papier, którego satynowe wykończenie zapewnia naturalne kolory i kontrasty

Papier kredowy matowy (200 g/m²) Bindowanie klasyczne, do 202 stron

*dostępny dla wszystkich formatów i rodzajów okładek *klasyk wśród rodzajów papieru

Papier kredowy błyszczący (200 g/m²) Bindowanie klasyczne, do 202 stron

*jaskrawe, wyraziste kolory dzięki wysokiej jakości powłoce UV *niewrażliwy na działanie wilgoci

Papier kredowy głęboki mat (160 g/m²) Bindowanie klasyczne, do 202 stron

*doskonały dla fotografów hobbystów, profesjonalistów i miłośników fotografii *strony wewnętrzne i okładka z efektem aksamitnego matu

Papier fotograficzny matowy (368 g/m²) Bindowanie Lay-Flat (na płasko), do 130 stron

*naświetlanie zamiast nadruku *możliwość zastosowania bindowania Lay-Flat: idealna prezentacja zdjęć panoramicznych na dwóch sąsiadujących stronach *intensywne kolory i dobrze odwzorowane szczegóły

Papier fotograficzny błyszczący (382 g/m²) Bindowanie Lay-Flat (na płasko), do 130 stron

*naświetlanie zamiast nadruku *możliwość zastosowania bindowania Lay-Flat: idealna prezentacja zdjęć panoramicznych na dwóch sąsiadujących stronach *intensywne kolory i dobrze odwzorowane szczegóły

Papier fotograficzny głęboki mat (370 g/m²) Bindowanie Lay-Flat (na płasko), do 130 stron

*nieodbijająca światła powierzchnia z efektem głębokiego matu *możliwość zastosowania bindowania Lay-Flat: idealna prezentacja zdjęć panoramicznych na dwóch sąsiadujących stronach

5 rodzajów okładek

Wybierz ulubioną okładkę i opraw swoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ!

Twarda okładka do 202 stron

*przyjemna w dotyku twarda, laminowana, klejona okładka, przypominająca tradycyjne albumy *możliwość zastosowania uszlachetnienia

Miękka okładka do 130 stron

*lekka, elastyczna, klejona okładka *możliwość samodzielnego zaprojektowania grzbietu CEWE FOTOKSIĄŻKI

Zeszytowa okładka do 50 stron

*płaska i elastyczna oprawa z solidnym szyciem na grzbiecie *strony nachodzą na siebie, podobnie jak w przypadku broszury

Skórzana okładka w 3 kolorach: czarnym, białym i brązowym marmurkowym

*możliwość zastosowania uszlachetnienia w kolorze: złota, różowego złota lub srebra *skóra ekologiczna

Płócienna okładka do 114 stron

*w 3 kolorach: białym, szarym i niebieskim *lekko chropowaty płócienny materiał *połyskujący efekt, delikatna struktura

Produkujemy najchętniej wybieraną fotoksiążkę w Europie
Nasza obsługa Klienta dostępna jest przez 7 dni w tygodniu
Oferujemy 100% Gwarancji Satysfakcji

Często zadawane pytania

CEWE FOTOKSIĄŻKA to książka ze zdjęciami, która pozwala po latach wrócić do momentów pełnych miłości i ponownie przeżyć wyjątkowe chwile. Za pomocą kreatora online lub gotowego oprogramowania możesz sam zaprojektować własną, personalizowaną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ ze zdjęciami i napisami.

Tak, jak najbardziej. Oferujemy zarówno duże fotoksiążki z 202 stronami, jak i małe, poręczne książki ze zdjęciami, które weźmiesz ze sobą wszędzie.

Jeśli wybrano twardą oprawę do swojej CEWE FOTOKSIĄŻKI, masz do wyboru cztery opcje uszlachetnienia w kolorze złotym, różowo-złotym, srebrnym oraz lakier z efektem wypukłości. CEWE FOTOKSIĄŻKA w skórzanej lub płóciennej oprawie może być również uszlachetniona elementami o kolorze złota, różowego złota lub srebra. Opcje uszlachetnienia są wyglądają wyjątkowo dobrze na fotoksiążkach projektowanych specjalnie z okazji ślubu, rocznicy lub urodzin.

Ogólnie w swojej fotoksiążce możesz używać zdjęć ze smartfona. Jednak rozdzielczość obrazu jest decydująca dla jego prezentacji w fotoksiążce. Jeśli wstawisz do projektu zdjęcie o zbyt niskiej rozdzielczości, zostanie to natychmiast oznaczone trójkątem ostrzegawczym.

Czas dostawy fotoksiążki różni się w zależności od formatu, rodzaju papieru, okładki, opcji uszlachetniania i sposobu wysyłki. Z reguły czas dostawy wynosi 4-6 dni roboczych. Szczegółowe informacje o terminach dostaw można znaleźć tutaj.

Do wszystkich wariantów CEWE FOTOKSIĄŻKI używamy papieru o niezwykle wysokiej jakości. Na początek polecamy druk cyfrowy matowy. Aby uzyskać szczególnie wysoki poziom szczegółowości i wyjątkową głębię ostrości, możemy też naświetlić Twoją fotoksiążkę za pomocą klasycznej metody halogenku srebra na prawdziwym papierze fotograficznym. Dzięki bindowaniu Lay Flat CEWE FOTOKSIĄŻKA po otwarciu leży całkowicie płasko - idealnie nadaje się do prezentacji zdjęć panoramicznych na podwójnych stronach.

Nasz program projektowy oferuje największą możliwą swobodę projektowania Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI. Dzięki wyjątkowo dużemu wyborowi szablonów i stylów możesz zaprojektować swoją fotoksiążkę indywidualnie i całkowicie zgodnie z własnymi pomysłami. Ponadto możesz zaoszczędzić dużo czasu dzięki wstępnemu sortowaniu zdjęć za pomocą zintegrowanego asystenta projektowego, ponieważ dokonuje on wstępnego wyboru z dostępnych zdjęć i wstawia je do fotoksiążki według daty wykonania lub lokalizacji.

Zapisanie stanu pośredniego projektu jest możliwe w przypadku każdego z naszych kanałów zamówień (oprogramowanie na komputer PC, aplikacje mobilne i projekt online).

Równowaga technologii i tradycji

Rozwój technologii, który daje mnóstwo możliwości tworzenia zdjęć, nie musi wyrzekać się tradycji. Tak samo nowoczesna fotografia nie musi odrzucać zdjęć w formie drukowanej. Tradycyjne albumy z ulubionymi kadrami to coś, z czym stykaliśmy jeszcze w dzieciństwie - przeglądaliśmy je z babciami, z rodzicami, tworzyliśmy własne i trzymaliśmy je jak skarb lub dawaliśmy w prezencie. Takie fotoalbumy były jednak nietrwałe, ograniczały nas umiejętności czy technika. Teraz jednak możemy tworzyć fotoksiążki, czyli coś, co łączy sentyment do albumów z możliwością rozwinięcia Twojej kreatywności. Estetyczne CEWE FOTOKSIĄŻKI w wielu rozmiarach, na różnym papierze to pole do popisu dla Twojej pomysłowości i miejsce na najlepsze wspomnienia. Ułóż swoją opowieść ze zdjęć.

Pamiątka i prezent "od serca"

CEWE FOTOKSIĄŻKĘ można tworzyć na smartfonie lub na komputerze. Decydujesz o formacie, papierze, liczbie i układzie zdjęć czy o rodzaju okładki. Dodajesz ozdobniki, teksty, bawisz się rozmiarem zdjęć. Po prostu decydujesz o wszystkim, bo to Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - pamiątka i prezent od serca. Możesz zdać się na swoją kreatywność i dostosowywać fotografie do różnych okazji. Ulubione kadry stworzą tu niesamowitą opowieść, którą szczególnie miło przegląda się w towarzystwie bliskich (lepiej trzyma się zdjęcia w dłoni, niż ogląda na monitorze, prawda?).

Tak, emocjami można się dzielić w bardzo osobisty i pełen miłości sposób.

CEWE Fotoświat - Twój świat fotografii

Własna CEWE FOTOKSIĄŻKA może zostać wykonana na dwa sposoby: samodzielnie lub z automatycznym asystentem. W pierwszym wariancie pieczołowicie dbasz o każdy szczegół Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI, projektując ją krok po kroku..

W drugim sposobie określasz kilka podstawowych rzeczy, a resztą zajmuje się asystent (Ty tylko zatwierdzasz całość lub edytujesz).

Ciekawym pomysłem jest też umieszczenie w drukowanym projekcie... filmu. W jaki sposób? Po prostu podczas tworzenia CEWE FOTOKSIĄŻKI, na dowolną stronę przeciągasz materiał video, który zapisuje się w formie kodu QR. Zaskocz wszystkich pomysłowością.