Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 77 406-31-81
Okładka CEWE FOTOKSIĄŻKI odpowiednia na Walentynki.

Historia miłości - CEWE FOTOKSIĄŻKA z najpiękniejszymi chwilami

Festiwal, na którym się poznaliście. A później pierwsza randka i piknik na wsi. Pierwsza wspólna wycieczka po mieście. Przyjęcie zaręczynowe, ślub i wesele, dziecko. Miłość pisze najpiękniejsze historie! Tworzy wspomnienia, do których z przyjemnością wracamy. Przypominają nam o wyjątkowych chwilach, pełnych miłości i radości, które spędzamy z ukochaną osobą i uświadamiają nam, jak wiele szczęścia daje Wam wspólne życie.

W CEWE FOTOKSIĄŻCE możesz uwiecznić Twoje najpiękniejsze zdjęcia według własnego pomysłu. To wzruszająca niespodzianka i osobisty prezent od serca. Waszą miłość widać na każdym zdjęciu i stronie fotoksiążki. To Wasza bezcenna pamiątka.

Wskazówka dotycząca oprogramowania: idealna okładka fotoksiążki

CEWE FOTOKSIĄŻKA to najwyższej jakości prezent, który sprawi wiele radości i pozwoli wracać do pięknych wspomnień. Podarowana jako upominek zachwyca od pierwszego wejrzenia. Warto zadbać również o to, aby nie tylko jej środek dostarczał wielu pięknych emocji, ale także okładka. Możesz samodzielnie zaprojektować fotoksiążkę zgodnie z własnym pomysłem i ozdobić ją tekstami, clipartami, ramkami. Jest również możliwość skorzystania z naszej szerokiej oferty szablonów, które umożliwiają stworzenie idealnego zdjęcia na okładkę za pomocą kilku kliknięć. Opracowaliśmy stylowy projekt na Walentynki, dzięki któremu możesz z łatwością powiedzieć "Kocham Cię" bliskiej osobie.

Tak to działa:

  • W programie projektowym CEWE Fotoświat kliknij „Style” w menu projektowania po lewej stronie.
  • Użyj menu rozwijanego, aby przefiltrować Twój wybór według kategorii „Walentynki”, a znajdziesz odpowiedni projekt.
  • Po prostu przeciągnij ulubiony szablon na okładkę w obszarze roboczym - gotowe!

W mgnieniu oka możesz stworzyć spersonalizowany, walentynkowy prezent od serca.

Pyszna czekolada i własna fotografia. Czy znasz już naszą Bombonierkę Foto z pralinkami Ferrero na Walentynki?

Więcej niż tylko zdjęcia

Szukasz kreatywnego pomysłu na projekt? Chcesz uwiecznić Twoje wspaniałe wspomnienia? Zainspiruj się naszymi kreatywnymi wskazówkami i uwolnij wyobraźnię.