CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 81

Etui bio

Twoja przyjaciółka, mama albo brat zwykle wybierają produkty eko i starają się żyć w zgodzie ze środowiskiem. To właśnie dla nich jest etui bio, które z pewnością docenią i polecą je znajomym. W końcu im więcej produktów biodegradowalnych, tym lepiej dla naszej Ziemi i dla nas. Takie etui będzie się wyróżniać, dzięki temu, że nadrukujemy na nim Twoje zdjęcie pięknego krajobrazu, portret bliskiej osoby czy cokolwiek sobie wymarzysz!

  • elastyczne i amortyzujące
  • obszar zadruku obejmuje tylną stronę etui, bez krawędzi
  • dostępne kolory: czarny, biały
159,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Ochrona:

Ochrona narożników i krawędzi oraz elementów sterujących

Ochrona wyświetlacza dzięki podniesionej krawędzi

Metoda druku:

Technika druku bezpośredniego

Obszar zadruku obejmuje tylną stronę etui, bez krawędzi

Waga:

lekki

Grubość:

cienki

Rozmiar:

W zależności od modelu

Etui bio - kolejny krok w kierunku zrównoważonego rozwoju!

Etui bio wykonano z PLA (poliaktydu), który produkuje się w 100% z surowców odnawialnych, takich jak kukurydza czy trzcina cukrowa. Etui biopochodne jest zatem dobrą alternatywą dla tych wykonanych z konwencjonalnego plastiku, które do tej pory były wytwarzane z surowców kopalnych, takich jak ropa naftowa.

W warunkach przemysłowych etui ulega biodegradacji zgodnie z normą DIN 13432. Materiał rozkłada się na wodę, CO2 i biomasę w określonym czasie i w określonych warunkach środowiskowych. Ze względu na to, że nie wszystkie zakłady utylizacji są zaprojektowane tak, aby móc rozłożyć PLA, jak dotąd właściwą drogą utylizacji są odpady resztkowe.

Liczymy na to, że obecny rozwój w dziedzinie alternatywnych tworzyw sztucznych doprowadzi w przyszłości do dalszych rozwiązań w zakresie utylizacji i recyklingu biotworzyw.