Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 77 406-31-81

Wskazówki projektowe

Upominek pełen miłości

Zakochani przyciągają się jak magnesy. Te relacje są pełne emocji i miłości. Możesz pokazać to za pomocą naszych Fotomagnesów w kształcie serca i krótkich sentencji. Poznaj pomysł na stworzenie prezentu od serca dla bliskiej osoby.

Szukasz wyjątkowego upominku dla bliskiej osoby z okazji rocznicy, czy Walentynek? Świetnym pomysłem jest stworzenie fotomagnesów. Część z nich możesz zaprojektować, wykorzystując Wasze zdjęcia, a część zapełnić słodkimi wiadomościami na przykład "Kocham Cię" lub "Razem najlepiej". Pełne miłości magnesy będą mogły nadać osobistego charakteru Waszej kuchni, zdobiąc lodówkę. Możesz zaprojektować fotomagnesy w zestawie 10 sztuk online lub w CEWE Fotoświecie.

Słowa pełne miłości, czyli prezent od serca

Sześć fotomagnesów w kształcie serca leży na stole. Na czterech magnesach znajdują się sentencje, na jednym widnieje serce, a na szóstym umieszczono zdjęcie zakochanej pary. Po lewej stronie widać prezent zawinięty w ozdobny papier.
Połącz romantyczne cliparty z Twoimi zdjęciami.

Aby stworzyć fotomagnesy, wystarczy wybrać Twoje ulubione fotografie i zaprojektować je online lub w programie projektowym CEWE Fotoświat. Ciekawym pomysłem jest dodanie na niektórych magnesach słodkich wiadomości. Zestaw uroczych sentencji i zdjęć na pewno sprawi wiele radości bliskiej osobie. Możesz wykorzystać nasze cliparty. Znajdziesz wiele różnych symboli, obrazków, tekstów, które możesz dowolnie dopasować pod względem koloru oraz wykorzystać wiele modnych czcionek. W kategorii "Miłość" jest wiele ciekawych propozycji.

Każdy fotomagnes jest wyjątkowy

Kobieta trzyma magnes w kształcie serca z napisem „Kocham Cię”. Na stole znajduje się jeszcze kilka magnesów z różnymi zdjęciami.
Całkowicie wyjątkowy. Zaprojektuj każdy magnes według swojego pomysłu.

Fotomagnesy możesz zamówić w praktycznym zestawie 10 sztuk i tym samym podarować radość kilu ważnym dla Ciebie osobom. Jest możliwość zaprojektowania każdego magnesu w inny sposób. Dzięki temu możesz podarować wyjątkowy prezent od serca przyjacielowi, kuzynce, siostrze, mamie i ukochanej osobie.

W przypadku magnesów o wymiarach sześć na sześć centymetrów wybierz ujęcia, które przypominają ci wspaniały wspólny moment. Niezależnie od tego, czy jest to profesjonalna sesja zdjęciowa, czy śmieszne zdjęcia z ostatniej wycieczki - zastanów się, które zdjęcia najlepiej obrazują chwile spędzone z ukochaną osobą, przyjacielem, czy rodziną. Warto zwrócić również uwagę na kolory dominujące i dostosować cliparty, zmieniając tonację barw.

Małe pudełko pełne radości

Kobieta trzyma magnes w kształcie serca z napisem „Kocham Cię”. Na stole znajduje się jeszcze kilka magnesów z różnymi zdjęciami.
Mały, ale ładny: fotomagnes jako dekoracja opakowania prezentowego.

Wskazówka: możesz również użyć fotomagnesów, aby ozdobić zapakowane prezenty. Stworzenie takiego wyjątkowego i osobistego opakowania jest łatwe i szybkie. Aby to zrobić, owiń mały kawałek papieru do pakowania lub wstążki wokół prezentu, aby zrobić małą torebkę. Następnie weź jeden z magnesów w kształcie serca - najlepiej taki z uroczą wiadomością - i ulokuj go w torebce. Na przykład razem z kwiatkiem - masz już indywidualny prezent dla swojej ulubionej osoby.

Życzymy dobrej zabawy w czasie projektowania.

CEWE FOTOKSIĄŻKA: współdzielona radość to podwójna radość

W ten sposób zaczniesz swój następny projekt prosto z serca