Info
Obsługa Klienta
+48 77 406-31-81

Systemy mocowań

Gwarantowane bezpieczne mocowanie
Mocowanie do ram drewnianych

Do naszych drewnianych ram używamy metalowych mocowań, które są bezpiecznie przytwierdzone do dwóch tylnych rogów produktu za pomocą trzech śrub.

Mocowanie do ram metalowych

Do naszych metalowych ram oferujemy wysokiej jakości i bezpieczny uchwyt ścienny. Twoja rama będzię idealnie usztywniona poprzez metalowe kliny w rogach.

Mocowanie do ram plakatów laminowanych

Używamy zintegrowanego uchwytu ściennego do naszych laminowanych plakatów w drewnianej ramie. Jest zainstalowany w ramie za pomocą nawiercania.

Mocowanie do ram z tworzywa sztucznego

Oferujemy dwie zawieszki montowane z tyłu dla naszych plastikowych ram. Gotowe, tylne zawieszenie upraszcza montaż.

Fotoobrazy od CEWE w ramie

Indywidualny projekt w pięknej ramie

Zaprojektuj samodzielnie Fotoobrazy w ramie - wyjątkowe dzieła sztuki od CEWE

Możesz wykorzystać ulubione zdjęcie do dekoracji ściennej i oprawić je w atrakcyjną, wielkoformatową ramę. Jeśli używasz wysokiej jakości ram, możesz za pomocą kilku kliknięć przekształcić plakaty ze swojego zbioru obrazów w stylowe dzieła sztuki.

Wybierz ramę do Fotoplakatu i prześlij swoje ulubione zdjęcia

W pierwszym kroku wybierasz odpowiednią ramę do Fotoobrazu, a później zaczynasz projektowanie. Następujące typy ram dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych:

  • Ramy do galerii (8 formatów)
  • Ramy plastikowe (8 formatów)
  • Ramy do plakatów laminowanych (4 formaty)
  • Rama fugowana z cieniem (5 formatów)

Wybierz materiał Fotoobrazu lub Fotoplakatu i zaprojektuj oprawione obrazy za pomocą darmowego programu projektowego CEWE lub bezpośrednio w edytorze online. Możesz to zrobić w kilku prostych krokach:

  • Wybierz materiał, format, rozmiar, orientację, ramę, kolor ramy i ewentualnie passe-partout.
  • W następnym kroku prześlij plik ze zdjęciem i wybierz ulubiony układ. Umieść pojedyncze zdjęcie na całym fotoobrazie lub fotoplakacie lub użyj szablonów, aby utworzyć kolaż składający się z maksymalnie 27 zdjęć.
  • W każdej chwili możesz wymieniać zdjęcia, a fotografię można ozdobić za pomocą ulubionego cytatu lub clipartu. Tło można również zaprojektować we wszystkich możliwych kolorach.
  • Na koniec możesz ponownie sprawdzić, czy podobają Ci się wszystkie szczegóły, teksty i fotografie w projekcie. Jeśli tak to umieścić oprawiony Fotoobraz w koszyku.
  • Zalety oprawionych Fotoobrazów od CEWE
  • Dzięki praktycznym szablonom możesz również łatwo i wygodnie tworzyć kolaże z kilku zdjęć. Spraw sobie lub podaruj przyjaciołom, krewnym i znajomym prezent -oprawiony Fotoplakat. Dzięki Twojemu projektowi stanie się on naprawdę wyjątkowy i niepowtarzalny. Udekoruj swoje ściany bardzo osobistymi wspomnieniami z CEWE.